Álláshirdetés

A következő pozícióra keresünk munkatársakat: Termékmenedzser - üzletkötő

A Mostérdemes.hu weboldalt üzemeltető cég a magyar turisztikai piac két meghatározó szereplőjének leányvállalata.

A vállalkozás elsődleges célja, hogy neves és megbízható cégek szolgáltatásait/ termékeit kínálja akciós áron kuponos rendszerben. A cég iparági tapasztalatának és kapcsolatrendszerének köszönhetően a termékportfolióban hangsúlyos szerepet kapnak az utazások, a belföldi és külföldi szállások, valamint a vendéglátás. Emellett a kínálatában számos más szektor és termékcsoport is megtalálható, úgy mint szépségápolás, oktatás, ruházat, műszaki cikk, sportfelszerelés, stb.

Kit keresünk?

Termékkínálatunk bővítéséhez keresünk üzletkötőket, akik a potenciális szolgáltató partnerekkel (éttermek, fitness termek, szépségszalonok, áruházak/webáruházak, ruházati boltok, műszaki cikkeket forgalmazó boltok, könyvkiadók illetve forgalmazók, stb.) felveszik a kapcsolatot, és konkrét termékre/szolgáltatásra szerződést kötnek.

Az ideális jelölttel szemben támasztott elvárásaink:

  • Kiváló kommunikációs készség és tárgyalási képesség
  • Ápolt megjelenés
  • Határozott fellépés
  • Önállóság
  • Aktív kapcsolatrendszer előny
  • Számlaképesség

Feladatok:

  • Potenciális szolgáltató partnerek személyes felkeresése
  • Az üzleti modell megismertetése
  • Konkrét termékre/szolgáltatásra szerződéskötés

Amit kínálunk:

  • Dinamikusan fejlődő cég
  • Lendületes csapat
  • Kötetlen munkaidő, rugalmas időbeosztás
  • Teljesítménytől függő bérezés, felső határ nélkül
  • Azonnali kezdés

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal a kapcsolat@mosterdemes.hu e-mail címen.

x
Értesüljön az elsők között legújabb akcióinkról!
bezár
x
Kellemes Karácsonyi Ünnepeket és Sikerekben Gazdag,
Boldog Új Évet kívánunk!
Mostérdemes.hu Már feliratkoztam
x
FIGYELEM, FONTOS!

Szolgáltatói problémák miatt Call Centerünk nem üzemel.
A probléma elhárításán a szolgáltató dolgozik.

Ezen idő alatt az alábbi telefonszámon vagyunk elérhetőek: +36-70-455-3929

A Mostérdemes.hu csapata
Már feliratkoztam